Meizu Telefonlarda Flyme 5 Global (international) Sürümünde Root Yapma-Resimli Anlatım

siberyardimy tarafından tarihinde yayınlandı

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Meizu telefonların bazı modelleri için Ocak ayı içerisinde Flyme 5 sürümü yayınlandı. Daha önce Uluslarası Rom I yani International olarak yayınlanırken, firma yeni sürümde değişiklik yaparak G yani Global sürüm adı altında yeni bir sürüm yayınladı.Bir önceki sürüm olan 4.5.4.1I sürümünde, ayarlar menüsünde bulunan flyme hesabı uygulamasında oturum açarak kolayca root işlemi yapılabiliyorken; yeni uluslarası sürümde Flyme hesabı münüsü bulunmadığı için root işlemi maalesef yapılamıyor. Ancak sizler için bu konuyu araştırdık ve sorunun çözümünü bulduk. Hazırsanız başlayalım.

Flyme 4 Sürümü Kullanıyorsanız Root İşlemi için Tıklayınız

(Video Anlatım Yazının En Altına Eklenmiştir)

Meizu Telefonlarda Flyme OS 5 G Sürümünde Root Nasıl Yapılır?

Firmanın yeni yayınladığı G sürümünde Flyme hesabı bulunmazken; Çin kullanıcıları için yayınladığı 5.1.2.0 A  sürümünde  bu menü bulunmakta. Biz de A sürümü içerisinde bulunan MzAccount uygulamasının Apk dosyasını indirip telefonumuza kurarak bu sorunu aşacağız.
1. Öncelikle aşağıdaki linkten telefonumuza MzAccount.apk dosyasını indiriyoruz. Uygulama firmanın yayınlamış olduğu A Romdan alınmış uygulama olduğu için tamamen güvenilirdir.DİKKAT: Eğer telefonunuzda A rom yüklüyse MzAccount uygulaması zaten telefonunuzda yüklüdür. O yüzden direkt olarak “4.” adımdan devam edin.

2. İndirme tamamlandıktan sonra Belge Uygulamasına giriyoruz ve Download (indirilenler) Klasörüne tıklıyoruz. Açılan Pencereden MzAccount.zip dosyasını bularak üzerine tıklıyoruz. Gelen menüden çıkar deyip Mzaccount.apk dosyasını yüklüyoruuz. Eğer telefon ayarlarında bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin vermemişsek, öncelikle bize uygulamayı yükleyip isteyip istemediğimizi soracak. Buradan “Ayarlar” yazan yere tıklayarak geçiyoruz. Eğer izin vermişsek direkt olarak kurulum bölümü gelecektir. Gelen ekranda “Yükle” butonuna tıklıyoruz ve yükleme tamamlana kadar bekliyoruz ve yükleme tamamlandıktan sonra “Tamamlandı” butonuna tıklayarak ana ekrana dönüyoruz.


3. Yükleme tamamlandıktan sonra Uygulama simgesi telefonumuzun ana ekranına ekleniyor. Uygulama simgesini gördükten sonra “Ayarlar” menüsüne giriyoruz.
4. Ayarlar Menüsüne girdiğimizde karşımıza daha önce menüde bulunmayan “Flyme account” sekmesinin eklendiğini ancak “Fingerprint and Security” bölümünü kontrol ettiğimizde “Root Permission” sekmesinin olmadığını görüyoruz. Buradan geri gelerek ilk olarak “Flyme account” Sekmesine dokunuruyoruz. Açılan pencerenin üst turuncu kısmında yer alan “Login/Register” yazan yere tıklıyoruz. Yine açılan pencerede eğer flyme hesabımız yoksa öncelikle yeni bir Flyme hesabı oluşturuyoruz.  Yeni Flyme hesabının nasıl alınacağını öğrenmek için Yeni Flyme Hesabı Oluşturma Alma/Açma. Flyme Hesabı Nasıl Alınır/Açılır? isimli yazımı okuyun. Eğer mevcut hesabımız varsa kullanıcı adı ve şifremizi girerek oturum açıyoruz.
    
5. Hesabımıza giriş yaptıktan sonra bize telefondaki verilerin senkronize edilmesini isteyip istemediğimiz ve Telefon bulucu uygulamasının etkinleştirilmesini isteyip istemediğimizi soruyor. Hangisini istiyorsak önündeki kutucuğu işaretleyerek “Tamamlandı” butonuna tıklıyoruz. Daha sonra “Fingerprint and Security” bölümüne giriş yapıyoruz ve alt bölümde “Root Permission” sekmesinin geldiğini görüyoruz.
Flyme 5 Root

Burada “Root Permissions” sekmesine tıklıyoruz ve aşağıdaki uyarı yazısı karşımıza çıkıyor. Yazının altındaki “Kabul Et” yazının önündeki yuvarlak kutucuğu işaretliyoruz ve “TAMAM” butonuna tıklıyoruz.

Meizu Root
6. Tamam butonuna tıkladıktan sonra bizden Flyme hesabımızın şifresini istiyor. Flyme hesabımızın şifresini giriyoruz ve “Tamam”a tıklıyoruz. Bundan sonra telefonumuz kapanarak yeniden başlatılıyor. Telefonumuz yeniden başladıktan sonra sırasıyla Ayarlar>Fingerprint and Security>Root Permission yolunu izliyoruz.

Burada telefonumuzda yüklü olan uygulamalardan root yetkisi isteyenleri görüyoruz. Root izni vermek istediğimiz uygulamanın üzerine tıklıyoruz ve “Allow” yani “izin ver”i tıklıyoruz. Daha sonra açılan pencerelerde sırasıyla yine “Allow” ve “Still Allow”u tıklıyoruz. Böylece uygulamamız root yetkisine sahip olmuş oluyor.
    
Umarım faydalı olabilirim. Konuyla ilgili her türlü yorum ve geri bildirimizi aşağıdaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Başka bir makalede buluşmak üzere. Hoşçakalın, Takipte Kalın….

Videoyu İzlemek İçin Resmin üzerine tıklayın.

178 yorum

Yılmaz Uzun · 25 Ocak 2016 09:28 tarihinde

Hata veriyor 5.0.6 sürümü çıkmış galiba kurmuyor uygulamayı 5.0.6 sürümünü bulamıyorum internette

  siberyardimy · 25 Ocak 2016 09:48 tarihinde

  Hocam şu an en son sürüm 5.1.2.0G sürümü. Bu linkten indirebilirsiniz.
  http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=2&type=1

  Bir de şu an hangi romu kullanıyorsunuz.

  Hamdi ÇAMCI · 6 Şubat 2016 12:39 tarihinde

  merhaba; yazınız çok güzel teşekkür ederiz. Yalnız yeni çıkan 5.1.3 sürümlerde bu 5.0.4 sürüm mzaccount.apk dosyasını kabul etmiyor. telefon üzerinde 5.0.6 versiyon yüklü diyor bunu nasıl aşacağız? (meizu metal model için diyorum mx5 de aynıdır) son çıkan versiyonda enginer modda csd kısmını çıkarmışlar imei nasıl değiştireceğiz bilginiz varmı?

  siberyardimy · 6 Şubat 2016 13:07 tarihinde

  Hocam ben kendi telefonuma MzAccount uygulamasını yükledim sadece güvenlik uyarısı verdi onun dışında yüklemede bir sıkıntı olmadı.Eğer Size Başka sürüm yüklü uyarısı veriyorsa telefonunuzda zaten yüklü demektir. Tekrar kontrol edin Root işleminin yeri değişmiş olabilir. Örneğin 4.5.4.1I sürümünde Flyme Hesabının içerisinden root işlemi yapılırken Flyme 5 te Parmak izi ve güvenlik kısmından yapılıyor. Siz de de aynı durum söz konusu olabilir.

  İkinci konuya gelince evet engineer modda IMEI bölümünü çıkarmışlar. Bunu başka biri daha sormuştu. Ancak IMEI değiştirmek için farklı yöntemler de var. İnternette biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

  Adsız · 14 Şubat 2016 21:32 tarihinde

  merhaba başka türlü denedim 5.1.3 te olmuyor enginering modun farklısımı var acaba bilginiz varmı meize mx5 kullanıyorum

  orhan bozdoğan · 14 Ağustos 2016 05:23 tarihinde

  Merhaba 5.1.8.0 sürümünü yükledim flyme hesabıma giremiyorum şifre kabul etmiyor yeni hesap oluşturmak istiyorum artık mail ile oluşturulmuyor direk tlf numarasına kod gönderiyor sanırım TR seçiyorum numaramı giriyorum kod gelmiyor,telefonum A sürüm idi termalemülatör muhabbeti ile G versiyonu yaptım belki yardmıcı olur …

  siberyardimy · 14 Ağustos 2016 07:26 tarihinde

  Hocam eski flyme hesabın varsa sorun olmadan açılması lazım. Belki şifreyi yanlış hatırlıyorsundur. Bi daha dene istersen. Olmazsa bi şifre sıfırlama yap.

Unknown · 30 Ocak 2016 09:11 tarihinde

Merhaba hocam son güncellemeyi indirdim. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Sonra update dosyasını attım telefona. Güncellemeye başlarken firmware corrupt uyarısı çıkıyor hiçbirşey yapamıyorum

Muhammed Yusuf · 30 Ocak 2016 09:24 tarihinde

Merhaba hocam son güncellemeyi indirdim. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Sonra update dosyasını attım telefona. Güncellemeye başlarken firmware corrupt uyarısı çıkıyor hiçbirşey yapamıyorum

  siberyardimy · 30 Ocak 2016 09:32 tarihinde

  Telefonu fabrika ayarlarına döndüdükten sonra tekrar root işlemini yapın. Daha sonra aşağıdaki linkten yeni romu tekrar indirin ve tekrar kurulum yapın.
  http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=2&type=1

  Ayrıca telefonda şu anda I Rom yüklü olduğundan emin olun.

  Muhammed Yusuf · 30 Ocak 2016 11:04 tarihinde

  Şu anda ı rom yüklü. Peki yeni sürümü yüklemeden önce nasıl root atacağımı tarif eder misiniz

  siberyardimy · 30 Ocak 2016 12:56 tarihinde

  Ayarlardan Flyme hesabı menüsüne gir. flyme hesabınla oturum aç. Flyme hesabın yoksa oluştur. Daha sonra hesabın üzerine tıkla ve giriş yap. Altta sistem ayrıcalıkları bölümü var oraya tıkla gelen uyarıyı kabul et. Telefon rootlu olarak yeniden başlayacak.

  serhat özçan · 30 Aralık 2016 09:19 tarihinde

  Merhaba telefonun m3 not root dosyası parmak izi olan bölümde var oturum açıyorum ama root olmuyor nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Çağlayan sümbül · 30 Ocak 2016 13:13 tarihinde

Hocam rootu geri nasıl alıyoruz?

Çağlayan sümbül · 30 Ocak 2016 13:14 tarihinde

Hocam rootu geri nasıl alıyoruz?

  siberyardimy · 30 Ocak 2016 14:32 tarihinde

  Flyme hesabını kaldırır yada silerseniz root işlemi kalkmış olur.

Çağlayan sümbül · 30 Ocak 2016 14:37 tarihinde

Yani rom filan tekrar kurmadan halledebilir miyim? Mx5 kullanıcısıyım o yüzden malum DG garantide biraz sıkıntılı o yüzden sıkıntı yaşamak istemem hocam. Tşkler.

Çağlayan sümbül · 30 Ocak 2016 14:37 tarihinde

Yani rom filan tekrar kurmadan halledebilir miyim? Mx5 kullanıcısıyım o yüzden malum DG garantide biraz sıkıntılı o yüzden sıkıntı yaşamak istemem hocam. Tşkler.

  siberyardimy · 30 Ocak 2016 14:43 tarihinde

  Tabi Rom atmaya gerek yok. Ayrıca bu telefonun rootlu olması garantiden çıkarmaz. Çünkü bu sistemin bize tanıdığı bi ayrıcalık. Telefonda herhangi bir ayarı değiştirmek gibi bişey. Flyme işletim sisteminin güzelliği.

Çağlayan sümbül · 30 Ocak 2016 17:01 tarihinde

Çok teşekkür ederim samimi karşılığınız için sağolun.

  siberyardimy · 30 Ocak 2016 17:16 tarihinde

  Rica ederim ne demek.

  Orhan Altun · 30 Ocak 2016 21:23 tarihinde

  Hocam benım cihaz m1 note flyme5 kurmak istiyorum acaba nasıl yapabilirim güncelleme olarak NE zaman gelir veya beklemeden root atsam garantiden çıkar mi

  siberyardimy · 30 Ocak 2016 21:27 tarihinde

  Yukarıda da belirttiğim gibi Flyme işletim sistemi kullanan telefonlarda root işlemi için herhangi ek bir uygulamaya gerek yok. Bu yüzden de root işlemi telefonu garantiden çıkarmaz. Güncellemenin ne zaman geleceği konusunda ise maalesef bilgim yok.

  Orhan Altun · 30 Ocak 2016 21:48 tarihinde

  Nerden yükleyebilirim

  siberyardimy · 31 Ocak 2016 07:48 tarihinde

  Neyi sorduğunu anlayamadım.

Orhan Altun · 31 Ocak 2016 11:55 tarihinde

Flyme hesabı açamadım çünkü dil Çince bişey yapamadım

Orhan Altun · 31 Ocak 2016 12:04 tarihinde

Burda resim yollama yok nasıl yollayabilirim

  siberyardimy · 31 Ocak 2016 12:07 tarihinde

  siberyardim@gmail.com adresine mail at.

  siberyardimy · 31 Ocak 2016 12:17 tarihinde

  Maili aldım. En üstteki telefon numaran yazan yere eğer birşeyler yazabiliyorsan almak istediğin flyme hesabını yaz. Örn: o_altun@flyme.cn Onun altınta bulunan göz simgesinin önüne şifreni, onun altına da kullandığın herhangi bir mail hesabını yaz. alttaki buton aktif olacaktır oraya tıkladınmı hesabın tamamdır.

Orhan Altun · 31 Ocak 2016 12:23 tarihinde

Sağolun hemen yapıyorum ?

Orhan Altun · 31 Ocak 2016 12:27 tarihinde

Denedim telin yazılı olduğu bölmeye yazı yazılmıyor email no yaz dediğin yere De sadece rakam yazilabiliyor

Orhan Altun · 31 Ocak 2016 13:51 tarihinde

Siber yardım sorunu çözdüğün için teşekkürler

Orhan Altun · 31 Ocak 2016 13:55 tarihinde

Siber yardım sorunu çözdüğün için teşekkürler

Orhan Altun · 31 Ocak 2016 16:37 tarihinde

İyi aksamlar ben flyme hesabıma girdim senkorizasyon yaptım ama robot isteği yapma hala gelmedi ne yapmam lazım acaba

Orhan Altun · 1 Şubat 2016 15:52 tarihinde

Ii aksamlar flyme5 I yuklemeye calistim firmware corrupt yazisi cikti ne yapayim

  siberyardimy · 1 Şubat 2016 16:23 tarihinde

  Hocam senin telefon M1 Note değil miydi? M1 Note için henüz flyme5 yayınlanmadı.

  Orhan Altun · 1 Şubat 2016 17:57 tarihinde

  Tamam hocam beklicegiz oyleyse

Unknown · 12 Şubat 2016 19:56 tarihinde

kardeş flyme kaydoldum. lakin mzaccount senkronizasyonundan flyme girişi yapınca beni ozzo@flyme.cn adresi falan çıkıyor. bir türlü program arayüzlerine giremedim

  siberyardimy · 12 Şubat 2016 21:23 tarihinde

  Telefonun verdiği hatayı yada açılan sayfanın fotosunu alıp bana atarsanız yardımcı olabilirim.

ikrime ekrem · 12 Şubat 2016 19:58 tarihinde

hattam bu telefondanda detayları denememe rağmen imei atamıyorum kabul etmiyor…

  siberyardimy · 12 Şubat 2016 21:24 tarihinde

  Hocam imei atma işiyle ilgilenmiyorum. Kusura bakmayın.

Unknown · 17 Şubat 2016 22:45 tarihinde

Hocam root kaldirmak icin hesabi kaldirma yada silme demissiniz. Ben ota yi almak icin root kaldirmak istiyorum. Ancak diyelim hesabi kaldirdik tekrar ayni hesapla girince root devam mi eder. Kaldirmaktan kastiniz artik yeni bir hesap acip onla girmemiz gerektiği mi? Kisacasi bana root kaldirmanin en basit yolunu soylermisiniz

  siberyardimy · 18 Şubat 2016 06:49 tarihinde

  Hocam yüklediğiniz MzAccount uygulamasını kaldırırsanız root kalkmış olur. Yeni hesap veya eski hesapla alakalı değil. Ama garanti olsun diyorsanız yeniden ROM yükleme işlemi yapabilirsiniz. Ancak bildiğim kadarıyla Global versiyonlarda telefon rootlu olsun veya olmasın OTA dan güncelleme alınamıyor. Eğer dener de OTA dan güncelleme alabilirseniz bizleri de bilgilendirin lütfen.

osman dıvrak · 18 Şubat 2016 09:51 tarihinde

Hocam ben teli çinden aldırdım. Yani A rom kullaniyorum. Fly me hesabimda bende mevcut ondan yana sikintim yok.Benim sorunum imei ile ilgili.İlk aldigimda engineering modda cds inf.vardı. Şimdi ota ile flyme 5 yükleyince o bölümler cikmiyor. İmei halletmek icin kisitli zamanim kaldi ve rootsuz bi yolunu bulamadim malesef.Chamelephone önerdiler ancak bu program root istiyor. Benim sorumda bunla alakaliydi root yapmak istemiyorum zira ota alabiliyorum cunku. Root yaparsam alamicam biliyorum. Bende unroot un kestirme yolunu bu nedenle sormustum.telefonu rootlu kullanmak istemiyorum

  siberyardimy · 18 Şubat 2016 09:59 tarihinde

  Hocam Rootsuz olarak imei atmayla ilgili bir yöntem bilmiyorum. Telefonu rootlayıp imei atın. Daha sonra son sürümü tekrar yüklersiniz ve rootsuz olarak devam edersiniz.

  osman dıvrak · 18 Şubat 2016 13:10 tarihinde

  İlginiz için teşekkür ederim hocam. Son sürümü tekrar yükleyin derken sanırım elle rom kurmaktan bahediyosunuz. Zira roottan sonra OTA olayı kalkıyo. Aslında telefonu fabrika ayarlarına döndürerek root yetkisini kaldırabiliyosunuz ama bu kezde fabrika ayarlarına dönünce imeilerin tekrar fabrika çıkışındaki imeilere dönebileceğinden endişeliyim. Tek çare deneme yanılma sanırım 🙂

  siberyardimy · 18 Şubat 2016 13:14 tarihinde

  Aynen. Denemekten başka çare yok 🙂

ercan turkmen · 22 Şubat 2016 11:41 tarihinde

Mx5i 5.1.3 sürümüne yükseltmek istiyoum fakat hata veriyor bunun sebebi nedir acaba.

Sergen Aktürk · 7 Mart 2016 08:49 tarihinde

selam üstat telefon yeni çinden geldi ilk yapmam gereken nedir hiç bir şey yapmadan direk sim kart takıp kullanabilirmiyim hiç anlamıyorum bu olaylardan

Sergen Aktürk · 7 Mart 2016 08:49 tarihinde

telefon mx5

  siberyardimy · 7 Mart 2016 10:53 tarihinde

  Direk sim kartı takıp kullanabilirsin ama telefon 2 ay sonra kapanacaktır. Bu süre içerisinde telefonu ya bir pasaporta kayıt ettirmen yada yeni imei atman gerekir.

Adsız · 13 Mart 2016 16:43 tarihinde

meizu mx 5 flyme5 ten sonra imei atmasını bilen varmı nasıl denediysem olmuyor

Ismet Kurtulus · 15 Nisan 2016 11:43 tarihinde

flyme5'de telefondan yeni üyelik olmuyor. Ama internetten üye olarak telefondan bu kullanıcı adı ve şifre ile oturum açabilirsiniz: https://member.meizu.com/intl/register.jsp?lang=en

  siberyardimy · 15 Nisan 2016 11:46 tarihinde

  Hocam telefondan da yeni üyelik oluyor. Ancak eper telefonda daha önceden başka bir hesapla oturum açılmışsa o oturumdan tamamen çıkış yapılmadan başka hesap açılamıyor. Ben 3 ayrı hesap açtım telefondan.

  siberyardimy · 15 Nisan 2016 11:46 tarihinde

  Hocam telefondan da yeni üyelik oluyor. Ancak eper telefonda daha önceden başka bir hesapla oturum açılmışsa o oturumdan tamamen çıkış yapılmadan başka hesap açılamıyor. Ben 3 ayrı hesap açtım telefondan.

  N@B! · 25 Mayıs 2016 08:37 tarihinde

  Üstad Selamlar;
  Flyme hesabına hiçbir şekilde ulaşılamayan Telefondan yeni hesap açma şansımız varmı?
  NOT: Konuyla ilgili ayrıca mail attım. Teşekkürler

  siberyardimy · 25 Mayıs 2016 11:20 tarihinde

  Maili aldım oradan cevap yazıyorum.

kntrli · 13 Mayıs 2016 15:59 tarihinde

hocam emeğinize sağlık yöntem kesinlikle işe yaradı

ressamendy · 14 Mayıs 2016 00:28 tarihinde

Merhabalar. Şu an itibariyle çin en yeni betası yüklü 5.6.5.10 beta. Cds menüsü gelmiyordu. Bende finger print and security kısmından girip, root permission menüsüyle devam ettim. flyme accaunt bigilerini istedi. girdim ve root u yaptı. sonrasında marketten Chameleph programını kurdum. Orada ilk kısma eski bir nokianın imesini girdim ( GT-C3053 modeL ve merak edenler için yazayım, bildiğim kadarıyla 3g falan olmayan model ve 3g normal geldi.) sonra imei yi onayladım. benden izinleri istedi, onlarıda onaylayınca çok minik yazılar geldi. bundan sonra cihazı açtım kapadım ve hat geldi. Ha bu arada benimki süre dolup bugün kapanmıştı. Şu saat itibariyle açmış oldum. 2. hat için işlemi henüz yapmadım. Yarın diğer eski telefonu bulunca aynı şekilde onuda değiştireceğim. Herkese kolay gelsin…

  siberyardimy · 14 Mayıs 2016 06:40 tarihinde

  Güle güle kullanın hocam. Geri bildirim için teşekkürler ayrıca.

  Unknown · 17 Mayıs 2016 19:25 tarihinde

  Hocam dediklerinizi harfiyen yaptım. Ancak restart sonrası imei ler null gözüküyor. Sizce bu normal mi?

Barış Yalvaç · 19 Mayıs 2016 19:19 tarihinde

Hocam çinden aldigim telefonda 5.1.13G yuklu ama 15 yuklenmiyor dedim 12 yi deneyim o Oldu. Śimdi ne yapmaliyim 15i yuklemek icin

  siberyardimy · 19 Mayıs 2016 20:43 tarihinde

  5.1.5 yüklemek istediğinde ne hata verdi. Bi de 5.1.2 nin G sürümünü mü yükledin?

ali durmuş · 22 Mayıs 2016 10:29 tarihinde

Hocam ben indiremiyorum linkte sıkıntı var heralde bir bakarsanız iyi olur

ali durmuş · 22 Mayıs 2016 10:29 tarihinde

Hocam ben indiremiyorum linkte sıkıntı var heralde bir bakarsanız iyi olur

  siberyardimy · 22 Mayıs 2016 12:15 tarihinde

  Linkte sorun yok hocam kontrol ettim tekrar deneyin.

  ali durmuş · 22 Mayıs 2016 14:38 tarihinde

  mobilden indiremiyordum onu halletim cihaza kurdum mzaccount u giriş yaptım güvenlikten root u açtım telefon kapandı açıldı iyi hoş buraya kadar root isteyen program indirdim mesele busybox ama ihazda root olmadıgını söylüyor ayarlardan buysboxa izin verdim ama cihazım mx4 srüm 5.1.5.0G sürümü şimdiden teşekkürler

  siberyardimy · 22 Mayıs 2016 14:43 tarihinde

  Hocam telefona son sürümü yüklerken "Clear Data" yapmadıysan sorun ondan kaynaklanıyor. Eski root işleminin dosyaları hala cihazda bulunduğu için sorun oluyor. Son sürümü tekrar clear data yaparak yüklersen düzelecektir.

ressamendy · 22 Mayıs 2016 13:03 tarihinde

Şu an Çin en son sürümünde sorun yok ama şu global sürüme bir ara geçebilsem çok iyi olacak… Bu arada aynı gün üstte yazdığım şekilde 2.sim imei yide sorunsuz girdim. Şu an itibariyle problem yok…

Mustafa Arslan · 28 Mayıs 2016 16:45 tarihinde

Hesap adımla şifrem ile giriş yaptım ama sizin paylaştıgınız resimdeki gibi veri senkronizasyonu ve phone finder seçenekleri gelmiyor. yardım lütfen?

  siberyardimy · 28 Mayıs 2016 16:52 tarihinde

  Ne geliyor peki. Giriş yapabiliyor musun? Yoksa başka bir uyarı mı veriyor.

Muhammed Gunay · 29 Mayıs 2016 20:48 tarihinde

merhabalar ben ikinci el bi m1 note aldim kendi flyme hesabimi.acip root u.etkinlestirmek istedim ancak kendi.flyme hesabimi kullanici olarak acamiyorum acmaya.calistigim zaman bu telefOnda baska.hesp acik.diyor nasil.cozerim

  siberyardimy · 30 Mayıs 2016 05:08 tarihinde

  Hocam onun çözümü yok maaleaef. Yada biz şimdiye kadar bulamadık. Telefon üzerinden yeni bir flyme hesabı almayı dene. Olursa ancak öyle olur.

Recep Saray · 30 Mayıs 2016 01:02 tarihinde

Merhaba usta aliexpress den meuzi mx 5 aldım global versiyon diye Çinli bize Çin versiyon göndermiş cihaz açılırken Çince 4g yazıyor cihaz geldiğinde rootlu idi virüs girdi hard test yaptım root gitti cihaz tüm Çince uygulama doldu şimdi ne yapabilirim bu versiyon global değişirmi cihazdan bir anda soğudum hiç sevk almaz oldum

Recep Saray · 30 Mayıs 2016 01:18 tarihinde

Merhaba usta aliexpress den meuzi mx 5 aldım global versiyon diye Çinli bize Çin versiyon göndermiş cihaz açılırken Çince 4g yazıyor cihaz geldiğinde rootlu idi virüs girdi hard test yaptım root gitti cihaz tüm Çince uygulama doldu şimdi ne yapabilirim bu versiyon global değişirmi cihazdan bir anda soğudum hiç sevk almaz oldum

Yakup Uysal · 8 Haziran 2016 01:58 tarihinde

hocam kolay gelsn . yurt dışından daha doğrusu aliexpress sitesinden meizu mx5 telefon aldım fakat açılırken meizu yazısı yerine çinçe yazı ortasında kocaman 4G falan bide flyme yazısı çıkıyor ayrıca telefon fabrika ayarlarına dönmüyor fabrika ayarlarına geri dön yaptığım zaman telefon kapanıp açılıyor ama yine eskisi gibi bir de güncelleme yaparkende aynısı yardımcı olursanız sevinirim . teşekkürler

mehmet DEMEZ · 9 Haziran 2016 08:08 tarihinde

Merhaba nasılsınız güzel bir site kurmuşsunuz elinize bilginize sağlık. Çinden arkadaşım aracılığı ile meizu mx5 telefon aldım geçen hafta içinde ancak 4.5.2 A sürümüydü 2 gün önce sistem kendiliğinden wifi üzerinden otomatik güncelleme aldı önce yeni sürüm olan fylme 5 e geçti hemen arkasından 6 beta sürümü yüklendi ancak çince ve ingilizce dışında hiçbir dil seçeneği yok şu an.Ayrıca google play store yi indirmeme rağmen açılmıyor.Sizden şu anki Beta sürümden Global sürüme nasıl geçebileceğim konusunda destek bekliyorum.Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür ederim

ressamendy · 9 Haziran 2016 08:35 tarihinde

Merhabalar benzeri bir sorun başıma geldiğinde yanlış hatırlamıyorsam google accauntu silip, tekrar giriş yapmıştım telefonda. O zaman google play i kullanmaya başlayabilmiştim. Şu an bende ki sürünmde 5.6.5.10 beta

  mehmet DEMEZ · 10 Haziran 2016 10:09 tarihinde

  merhaba yeniden şimdi Terminal Emulatörü indirmeyi başardım ancak sh/stroge/emulated/0chid.sh kodunu girdim olmadı sonra diğer sh/sdcard/chid.sh kodu girdim yine kabul etmedi acaba benim hatam nerde daha ne yapmam lazım beni aydınlatırsanız sevinirim

  N@B! · 10 Haziran 2016 10:27 tarihinde

  Selamlar;
  Kardeş naçizane bende yapmayı başaranlardanım. Özellikle boşluk bırakılacak yer var, dikkat et.

  siberyardimy · 10 Haziran 2016 10:54 tarihinde

  yoruma yazdığın yerde sh tan sonra boşluk bırakmamışsın. Eğer kodu da böyle girdiysen olmaması normal. Kontrol edip tekrar gir yine olmazsa ekran görüntüsü alıp siberyardim@gmail.com adresine gönder sorun neymiş bi bakayım.

Ercihan · 19 Haziran 2016 21:50 tarihinde

Merhaba, Meizu M3 Note aldım, buradaki anlatılanların yardımıyla flyme hesabına girebildim. Ancak play store açılmıyordu bunu nasıl çözeceğim. Ne yapmam gerekiyor.

  siberyardimy · 19 Haziran 2016 22:20 tarihinde

  Telefonda hangi sürüm yüklü. Bir de Play Store yüklü mü geldi sen mi sonradan yükledin.

  Ercihan · 19 Haziran 2016 22:41 tarihinde

  flyme 5.1.3.0G yüklü geldi. play store yüklü ama "google sunucularıyla iletişim kurulurken sorun oluştu." diye hata veriyor.

  siberyardimy · 19 Haziran 2016 23:04 tarihinde

  Meizu tarafından M3 Note için yayınlanmış resmi bir Global rom yok. Sende yüklü olan rom muhtemelen resmi rom değil bu yüzden hata veriyor olmalı. Aşagıda verdiğim adresten Google installer programını indir ve telefona kur. Daha sonra o program aracılığıyla google uygulamalarını kurabilirsin.

  http://app.meizu.com/apps/public/detail?package_name=com.howie.gserverinstall#

  Ercihan · 19 Haziran 2016 23:21 tarihinde

  Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim; sorunu hallettim. Şöyle anlatayım benim telefon international versiyon, kapalı kutu geldi jelatinleri ben açtım, rom orjinal. Sorunuma gelince sim kart takılı olmayınca play storda dediğim hatayı vermişti ancak sim kartı takınca direk açıldı herhangi bir hata vermedi.

  siberyardimy · 19 Haziran 2016 23:49 tarihinde

  İlginç. Siteyi Şimdi tekrar kontrol ettim hala global rom yayınlanmamış. Telefonu çinden mi almıştın hocam. Çünkü bildiğim kadarıyla telefon henüz uluslararası satışa da sunulmadı.

  Ercihan · 20 Haziran 2016 20:05 tarihinde

  evet hocam çinden aldım. hatta bazı sitelerde satışta international versiyon var.

Ercihan · 20 Haziran 2016 20:07 tarihinde

Hocam bir sorum daha olacak; normalde rehberi gmail hesabından aktarabiliyordum ama bunda yapamadım, varmı bir yolu.

  siberyardimy · 20 Haziran 2016 20:26 tarihinde

  Ben denemedim ama Ayarlar diğer hesap kısmından gmail hesabının üzerine tıkla. Sonra yukardaki seçenekler bölümünden şimdi senkronize et'i tıkla. Bu şekilde olacağını düşünüyorum. Ayrıca sonuçtan bilgi verirsen sevinirim.

  Ercihan · 20 Haziran 2016 21:13 tarihinde

  Olmadı hocam, hesabı kaldırıp tekrar kurdum ama o da olmadı.

  siberyardimy · 20 Haziran 2016 21:20 tarihinde

  Ben aynı yolu izleyerek seçeneklerden değil ama hesaba tıkladıktan sonra aşağıdaki kişiler bölümünün önündeki mavi seçim tuşunu kaldırıp geri aktifleştirdim bunun üzerine senkrınizasyon işlemi başladı. Daha sonra Rehberde Seçenekler Gruplar yolunu izleyip gmail hesabımın üzerine tıkladım. Kişiler gemişti. Bi de böyle dene.

  Ercihan · 20 Haziran 2016 21:29 tarihinde

  Hocam eski telefonu açıp gmail hesabını senkronize ettim. Daha sonra yeni telefonda gmail senkronizasyonu yaptım. O zaman rehber geldi. Teşekkür ediyorum.

Fazlı Karakobak · 22 Haziran 2016 14:20 tarihinde

iyi günler meizu mx5 5.1.6.0g için root sorununu çözen varmı. ben ayarlardan denedigimde sunucu hatası veriyor

Fazlı Karakobak · 22 Haziran 2016 14:20 tarihinde

iyi günler meizu mx5 5.1.6.0g için root sorununu çözen varmı. ben ayarlardan denedigimde sunucu hatası veriyor

  siberyardimy · 22 Haziran 2016 18:47 tarihinde

  Maalesef 5.1.6 sürümünde root yapılamıyor illa lazımsa 5.1.5 sürürmüne geri dönmeni öneririm. Konuyu Meizuya ilettim bir sonraki güncellemede düzelteceklerini belirttiler.

Fazlı Karakobak · 22 Haziran 2016 19:51 tarihinde

5.1.5 tam türkçemi.
bide benim cihaz çinden geldi I,sürümünden G sürümüne geçerken sizin yönteminizden yapmıştım şimdi aynı yöntemi yapmammı gerekiyor. direk 5.1.5 indirip kurulum yapabilirmiyim.

Fazlı Karakobak · 22 Haziran 2016 19:51 tarihinde

5.1.5 tam türkçemi.
bide benim cihaz çinden geldi I,sürümünden G sürümüne geçerken sizin yönteminizden yapmıştım şimdi aynı yöntemi yapmammı gerekiyor. direk 5.1.5 indirip kurulum yapabilirmiyim.

Fazlı Karakobak · 22 Haziran 2016 20:38 tarihinde

teşekkürler işinizde başarılar

Fazlı Karakobak · 25 Haziran 2016 07:44 tarihinde

Merhaba ben mx5 5.1.5.0g sorunsuz bisekilde kurdum mzAccont indirdim fakat ciyaza kurmak istedigimde kurulamiyor hatasi veriyor.
Ben bilgilerime ulasamadigim icin flyme 5.1.6.0g geri yuklemek istedim dosyayi indirdim kurmak istedim fakat basta surum yukseltiliyor diyor fakak acildiginda cihazin ekrani karariyor ve gene 5.1.5.0g kaliyor.ben 5.1.6.0g tekrar nasil donecem yardimlarinizi bekliyorum

  siberyardimy · 25 Haziran 2016 07:51 tarihinde

  Telefon hafızasına attığın tüm update.zip klasörlerini sil. Sonra tekrar 5.1.6 update.zip dosyasını indir ve telefonun ana dizinine at. Normal olarak yükle.

Fazlı Karakobak · 25 Haziran 2016 10:42 tarihinde

denedim gene olmadi

Fazlı Karakobak · 26 Haziran 2016 01:15 tarihinde

lutfen yardim cihazi 5.1.5.0g de kaldi hicbirsekilde mudahale edilmiyor ayarlar bolumunun 100/80 yok hicbir yukselte veya rom degistirme kabul etmiyor flyme hesabina erisemiyorum mz Account indiriyorum cihaz kurmama izin vermiyor fabrika ayarlarina getirme kismi yok ayarlarda cihaz arama yapabiliyorum fakat mesaj gonderip alamiyorum cihazi cinden almistim ustunde I surumu vardi sitenin unerdigi sekilde G surumune gectim fakat biki yazimda belirttigim cihazi root etmek ugruna 5.1.6.0g den 5.1.5.0g romuna gectim fakat cihaz oylece 5.1.5te kaldi hicbir sekilde mudahale edemiyorum.

  siberyardimy · 26 Haziran 2016 05:14 tarihinde

  Anlattığına göre cihaz misafir moduna geçmiş. Telefonu recovery modda açmayı dene açılırsa geri dönüş yap. Açılmazsa İlk açılışta bi 5-10 saniye tüm ayarlar mevcuttur muhtemelen. Bu 5-10 saniyelik kısımda Telefon açılır açılmaz tarayıcıdan flymeos.com adresine girip telefona 5.1.6 veya başka bir rom indirmeyi başlatman lazım bir şekilde. İndirme başladıktan sonra yine misafir moda geçiş yapsa bile indirme devam eder. İndirme tamamlandıktan sonra yine telefonu kapatıp aç ve açar açmaz update.zip dosyasın bularak sürüm yükleme işlemini başlat. O zaman olacaktır.

Fazlı Karakobak · 26 Haziran 2016 13:18 tarihinde

Evet cihazı dediğiniz gibi yaptım ilk açılışta normal açılıyordu bende O 5 saniyelik sürede cihazı güncelleme merkezinden yeni sürümü indirdim ve cihaza kurdum şu an sorunsuz niteliksel kullanıyorum tek eksik toto ayarlarını olmaması. Size teşekkür ediyorum diner yardım.

Fazlı Karakobak · 26 Haziran 2016 13:19 tarihinde

Teşekkürler SİBER YARDIM.

ressamendy · 29 Haziran 2016 05:55 tarihinde

Cihazda şarj soketi sorununun ardından, Full şarj olmaması durumu başladı. %69-70 lerin üzerine şarj cıkmıyor. Ne önerirsiniz ?

Unknown · 30 Haziran 2016 11:09 tarihinde

Hocam merhabalar Bende Meizu M3 note aldım Aliexpressden Ama Çince versiyon çikdi şimdi ben A romunu G rom yapmak istiyorum İnternetden m3 note için Global Rom İndirdim Simdi bende A versinyonu Flyme os 5 ben MzAccount da sizin söylediğiniz gibi yapsam yani rootlasam telefonu O indirdiyim Global Romu Çalıştra bilirmiyim Yani MzAccount ona yetki veriyor mu veriyorsa bir sorun çıkmaz ki??? Lütfen yardım edin

  siberyardimy · 30 Haziran 2016 13:30 tarihinde

  Telefona önce Global Sürüme geçiş işlemi yapman lazım. Sitede resimli ve videolu anlatım var. "Meizu telefonlara global rom yükleme" diye google da arama yaparsan çıkar.

Mehmet Şahin · 1 Temmuz 2016 07:16 tarihinde

Mrb Sayın Arkadaşlar Benim sorunum şu.
Telefon Meizu Mx5 telefonu 2.'nci el aldım alan arkadaş beni dolandırdı ve kırık ekranlı tlf gönderdi adamı da bulamadım daha ve ekranı 400 tl yaptırdım. Asıl konumuza gelirsek eğer tlf sorunsuz çalışıuyor ancak ayarlar bölümünün %70 var gerisi yok özelleştiremiyorum ve hiç bir şekilde program mz account da indirdim açmıyor clear data yapınca da ekranda kilit sistemi çıkıyor (please enter locking screen password before wipe all data) ve şifreyi de bilmediğim için çözemiyorum lütfen biri yardım etsin yoksa 1000 tl çöpe gidecek

  siberyardimy · 1 Temmuz 2016 10:54 tarihinde

  Kardeşim geçmiş olsun. Maelesef eğer ekran kilidi şifresini hatırlamazsan temiz kurulum yapamazsın. Ancak anladığım kadarıyla telefon misafir moda geçmiş. Telefonu kapatıp geri aç ilk açılışta bi 5-10 saniye tüm ayarlar etkin olacaktır. O sırada flyme'ın sitesinden 5.1.6 romunu indirmeye başlat. ondan sonra telefon Misafir moda geçse bile indirme devam eder. Daha sonra "Clear Data" seçmeden telefona rom yükleme işlemini yap. Böylece en azından misafir moddan kurtulursun.

Mehmet Şahin · 1 Temmuz 2016 07:19 tarihinde

ekran görüntüsü isterseniz atabilirsem yada bu konuda bana yardımcı olacak bi arkadaş olursa ekran görüntüsünü paylaşabilirim

Unknown · 2 Temmuz 2016 12:30 tarihinde

hocam ben root filan anlamam yapmam ama ben yeni güncellemeyi yaptıktan sonra benim google playstore açılmıyor o kadar şey denedim olmadı bi yardım edermisiniz klasik işlemler işe yaramıyor hesap sil önbellek sil vs.

  Hasan Basut · 2 Temmuz 2016 12:31 tarihinde

  bu arada bende mx4 var

  siberyardimy · 2 Temmuz 2016 16:16 tarihinde

  Öncelikle İndirme uygulamasına gir üstte buluna seçeneklere tıklayıp Ayarlar bölümüne gir ve "Sadece WLAN ile indir" yazan yerin önündeki butonu pasif yap. Daha sonra Ayarlar>Uygulamalar yolunu izleyerek Google Play Hizmetleri uygulamasını güncellemeyi dene. Hatta ilk işlemd sonra telfon kendi de güncelleyebilir.

fatih uzun · 25 Temmuz 2016 14:21 tarihinde

mrb hocam. bende m3 note var. root yapmak istiyorum. flyme hesabından giriş yapıyorum sonra ayarlardan root izni açarken şifre istiyor. flyme şifresini giriyorum girdikten sonra sunucuya uluşumıyor hatası veriyor.

fatih uzun · 26 Temmuz 2016 09:33 tarihinde

yaptım dldu fakat imei atarken userbild sorunu çıkıyor. at den sonra boşluk bırakıyorum ERROR veriyor

ÖMER FARUK KARA · 4 Ağustos 2016 19:31 tarihinde

Ben son global da root attım, sonrada yetkiyi supersu ya verdim. Şimdi root kaldirmak istersem nasıl bir yol izlemem lazım

ÖMER FARUK KARA · 4 Ağustos 2016 19:32 tarihinde

Ben son global da root attım, sonrada yetkiyi supersu ya verdim. Şimdi root kaldirmak istersem nasıl bir yol izlemem lazım

Unknown · 18 Ağustos 2016 18:39 tarihinde

hocam merhaba bende m3 note var. flyme kaydını yaptım fakat parmak izi ve güvenlik sekmesinin altında güvenlik bölümünde root permissıon sekmesi yok. Bu root yapmamızı engeller mi acab. Saygılar teşekkürler

Unknown · 18 Ağustos 2016 18:39 tarihinde

hocam merhaba bende m3 note var. flyme kaydını yaptım fakat parmak izi ve güvenlik sekmesinin altında güvenlik bölümünde root permissıon sekmesi yok. Bu root yapmamızı engeller mi acab. Saygılar teşekkürler

nuri demirci · 23 Ağustos 2016 20:34 tarihinde

Hocam Ben cinden pro6 aldım international sürüm diye aldım fakat sürüm çok garip 5.8.99.0A ne Çin versiyon yazılım yükleniyor ne g versiyon root yapamıyorum yani direk rotlu gibi ama terminal emulator filan kabul etmiyor sürüm değiştiremedim bir türlü kafayı yiyeceğim

nuri demirci · 23 Ağustos 2016 20:34 tarihinde

Hocam Ben cinden pro6 aldım international sürüm diye aldım fakat sürüm çok garip 5.8.99.0A ne Çin versiyon yazılım yükleniyor ne g versiyon root yapamıyorum yani direk rotlu gibi ama terminal emulator filan kabul etmiyor sürüm değiştiremedim bir türlü kafayı yiyeceğim

siberyardimy · 27 Ağustos 2016 19:29 tarihinde

M3 ve M3s çıkalı zaten çok olmadı. Bu yöntem halen çoğu modelde geçerli ama 5.1.5 sürümü vaya daha eski flyme 5 sürümü olması lazım. Belki telefonun içinde MzAccount uygulaması yüklü gelebilir. Ama ondan sonraki işlemler hepsinde aynı. Yani senin telefonunda olmuyor diye diğer modellerde olmadığı anlamına gelmez. Örneğin benim telefon MX5 ve benim telefonumda halen bu yöntem geçerli. Ancak 5.1.6'dan sonra MzAccount uygulaması zaten yüklü geliyor. O yüzden direkt olarak flyme hesabiyla oturum açtıktan sonra parmak izi ve güvenlik bölümünden root yapılabiliyor.

nuri demirci · 29 Ağustos 2016 13:57 tarihinde

root orjinalden yapılı gibi yani root işlemine onay verme filan yok direk uygulamalara root izni veriliyor ama root izni geçerli olmuyor ve hiç bir sürümü kabul etmiyor telefon format çekiyorum ama o bile işe yaramıyor orjinal Çin sürümü yüklemesini bile kabul etmiyor

siberyardimy · 30 Ağustos 2016 13:20 tarihinde

Orjinal çim sürüm yüklemek istediğinde nasıl bi hata alıyorsun.

şafak yanık · 3 Eylül 2016 13:40 tarihinde

Hocam meizu m1 metal cihazim var bi türlü root izni veremedim yardımcı olursanız minnettar olurum.saygilar…

şafak yanık · 3 Eylül 2016 13:59 tarihinde

Telefona mzAccound yukledim kurulmuyor bu arada 5.1.9OY surum yüklü cihazimda

şafak yanık · 3 Eylül 2016 14:00 tarihinde

Şimdiden teşekkürler

  siberyardimy · 5 Eylül 2016 14:44 tarihinde

  Cihazda zaten User Center yada Mzaccount uygulaması olması lazım. Oradan Flyme hesabıyla oturum açtığında daha sonra Fingerprint and Security bölümünden root izni vermen lazım.

  şafak yanık · 5 Eylül 2016 16:13 tarihinde

  Hocam fingerprint and security bölümünde root ile ilgili bi bölüm yok maalesef

  şafak yanık · 5 Eylül 2016 16:40 tarihinde

  Yayınlamış olduğunuz mzAccound dosyası virüslü diyor indiremiyorum indirdim bi kere ama telefon dosyalar silinmiş hatası veriyor yükleme işlemi yapmıyor terminal emulator ile demedim komutu kabul etmedi not found diyor.

nuri demirci · 6 Eylül 2016 21:08 tarihinde

Bütün surumleri denedim Çin sürümü international falan hepsini olmuyor valla kafayı yiyecem yazılım yuklerken ünlem işareti çıkıyor zaten dosya yöneticisinden zip halindeki update yi yükleme olarak görmüyor bende telefon recovery moddayken update dosyasını atıp yüklüyemeye çalışıyorum olmuyor bütün surumleri indirdim yok olmuyor telefonu sifirladim olmadı anlamadim gitti

quetm · 9 Eylül 2016 15:09 tarihinde

İyi gunler.. Mikrefon sesını nasıl arttırabılırım.. Ses cok az gıdıyo karsıya

Ömer POLAT · 9 Eylül 2016 22:09 tarihinde

Hocam en son sürüme dil desteği lazım

halil yerli · 11 Ekim 2016 15:10 tarihinde

Ben root izni verdim sorunsuz, ancak bu izni nasıl iptal edeceğim. Toptan root izni verilmemiş haline döndüremiyorum, tek tek root izni vrilen uygulamalrda rooot iznini tek tek kladırıyorum. Toptan izni kladırmak nasıl olacak. Teşekkürler.

halil yerli · 12 Ekim 2016 15:50 tarihinde

Teşekkürler. Temiz kurulum yapmadan öce telefon rehberimi nasıl yedekleyebilirim. Gmail de saklanıyor ama bazı numaraların kaybolduğunu görüyorum.

  siberyardimy · 12 Ekim 2016 16:14 tarihinde

  Sitede nasıl yedek alınacağının anlatımı var. İster sadece rehber istersen uygulamakarın ve kayıtlı şifrelerin yedeğini alabilirsin. Temiz kurulumdan sonra da silinmez.

halil yerli · 12 Ekim 2016 16:06 tarihinde

Farklı konu ama so sürüm flyme……..10G 'ye yükselttim mx4 pro yu. Şebeke internetine bağlanamaz oldum. Sadece wi-fi kullanıyorum. Çözüm önern var mı, Şimdiden teşekkürler.

  siberyardimy · 12 Ekim 2016 16:15 tarihinde

  Telefonu uçak moduna alıp tekrar normale dödür. Belki işe yarar.

halil yerli · 12 Ekim 2016 20:48 tarihinde

Teşekkürler temiz kurulumla her ikisini çözdüm.

masalım · 16 Ekim 2016 12:58 tarihinde

Mzaccount linktekini inderimiyorum virüsü olduğu için indirelemiyor diyor

masalım · 16 Ekim 2016 13:13 tarihinde

Mzaccount linktekini inderimiyorum virüsü olduğu için indirelemiyor diyor

Devran yalcin · 18 Ekim 2016 17:35 tarihinde

Hocam mx6 imei nasıl atarım veya atilirmi şimdiden tesekurler

Devran yalcin · 18 Ekim 2016 17:35 tarihinde

Hocam mx6 imei nasıl atarım veya atilirmi şimdiden tesekurler

alper · 19 Ekim 2016 13:16 tarihinde

MEİZU M3 NOTE 32 GB VAR FLYME 5.6.7.26 YÜKLÜ NASIL TÜRKÇEYE ÇEV,RCEM YARDIM LÜTFEN

m_b_68 yılmaz · 24 Ekim 2016 09:37 tarihinde

hocam MzAccount.apk dosyasını indiremiyorum. bu dosya virüslü uyarısı alıyorum. nasıl çözeceğiz acaba.

Sefer Yuce · 24 Ekim 2016 22:45 tarihinde

Slm arkadaslar imeisi null olmus silinmis yada sacma sapan imei gozuken mx5 ten sonra cikan modeller icin (m3 note L serisi, mx6 vs gibi.
ucreti karsiliginda tamiri mevcuttur.not yasal olmayan imei islemleri degilde telefonun orjinal imeisini kurtarma islemi yapiyorum saygilar esyuce50@gmail.com

hamit kaba · 8 Kasım 2016 21:16 tarihinde

meizu mx4 cihazım flyme 4.5.7i yüklü ve tamamen türkçe iken https://forum.meizufans.eu/topic/6671/flyme-os-5-1-11-0-stable-mx4 adresindeki romu yükledim fakat tam türkçe olmadığı için beğenmedim.aynı siteden 4.5.7 indiriyorum yüklüyorum fakat tel açılınca halaa 5.1 ve değişmiyor eski sürüme nasıl geçebilirim

murat diri · 25 Kasım 2016 17:49 tarihinde

pro 6 aldım flyme 5 var imei atamıyorum.mtk engineering mod da cds information kaldırılmış,GPRS üzerinden de aktif butonu yok imei yazamıyoruz yardım pls

selman gündüz · 26 Kasım 2016 13:43 tarihinde

kolay gelsin arkadaşlar ben mx 5 kullanıyorum bir kaç gün önce sanırım ayarlarla oynamam sonucu mobil veriden hiçbir şekilde internete giremiyorum flyme hesabımı sıfırlamam gerektiğini söylediler yeni yazılım içn ama ben fleyme hesabımın şifresini unuttum bana yardımcı olun lütfeen

selman gündüz · 26 Kasım 2016 13:43 tarihinde

kolay gelsin arkadaşlar ben mx 5 kullanıyorum bir kaç gün önce sanırım ayarlarla oynamam sonucu mobil veriden hiçbir şekilde internete giremiyorum flyme hesabımı sıfırlamam gerektiğini söylediler yeni yazılım içn ama ben fleyme hesabımın şifresini unuttum bana yardımcı olun lütfeen

selman gündüz · 26 Kasım 2016 13:58 tarihinde

kolay gelsin arkadaşlar ben mx 5 kullanıyorum bir kaç gün önce sanırım ayarlarla oynamam sonucu mobil veriden hiçbir şekilde internete giremiyorum flyme hesabımı sıfırlamam gerektiğini söylediler yeni yazılım içn ama ben fleyme hesabımın şifresini unuttum bana yardımcı olun lütfeen

BestJunior · 8 Ağustos 2019 19:49 tarihinde

I have noticed you don’t monetize siber-yardim.com,
don’t waste your traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more details simply search in gooogle:
murgrabia’s tools

Meizu Pro5 İnternational-Global Rom Yükleme-Türkçe Rom Yükleme | Siber Yardım · 4 Haziran 2018 13:33 tarihinde

[…] Pro5 cihazına İnternational&Global Sürüm yükleme işlemini anlatacağım. Daha önce buradaki yazımla Meizu Pro6, Mx5, M3 Note, M2 Note, M1 Note ve M2 (mini) için global rom yükleme işleminin […]

Meizu Telefonlara İnternational Rom Yükleme (Global Rom Yükleme) – A Romdan Uluslarası (international) Roma Çevirme | Siber Yardım · 4 Haziran 2018 13:48 tarihinde

[…] İlk olarak Telefonunuz Root’lu olmalı.  Flyme 5’de root işlemi için tıklayın. (Eğer A versiyona sahip bir telefon kullanıyorsanız telefonunuzda MzAccount uygulaması kurulu […]

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.